KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12757414

nr 1275 7414

Pastell

Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Motivet: 33x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:15:14

16/9 17:10:21 1      Vinnande bud